ZabiegiZabiegi na twarz

2022-08-19 14_02_22-16 668 wynik(i_ów) dla „Rf” w kategorii obrazy, stockowe zdjęcia i wektory _ Shu

Radiofrekwencja mikroigłowa RF TOP SECRET

Innowacyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa (RF) TOP SECRET to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako "nieoperacyjny lifting" oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

Peelingi chemiczne

MONOPEELINGI PEEL MISSION

Peelingi chemiczne stanowią skuteczny i popularny sposób na minimalizowanie defektów kosmetycznych oraz walkę ze starzeniem się skóry. Są to zabiegi złuszczające naskórek, dzięki czemu pobudzają odnowę komórkową, rozjaśniają, nawilżają i wygładzają skórę. Do każdego rodzaju skóry, w zależności od problemu, zostaje dobrana odpowiednia seria peelingów. Zabieg można wykonać również jednorazowo, w celu odświeżenia skóry.

oxybrazja 6

Zabiegi Aparaturowe

Zabiegi aparaturowe takie jak mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa, oczyszczanie wodorowe, oxybrazja, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny i infuzja tlenowa to doskonałe narzędzia pomagające w salonach urody uzyskiwać najbardziej zadowalające efekty. Dowiedz się więcej o wykorzystywanych w naszym salonie aparatach i wybierz zabieg, którego potrzebujesz.

infuzja tlenowa

Zabiegi M'ONDUNIQ

Zabiegi Monduniq to różnorodne rytuały na twarz, poprawiające kondycję skóry przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków. Skóra po zabiegach jest widocznie odżywiona, ujędrniona oraz głęboko nawilżona. Wszystko zależy od rodzaju zabiegu i kosmetyków do niego użytych. Z pewnością każda kobieta będzie się czuła po zabiegu piękniejsza i pewniejsza siebie.

peelingi peel mission

Zabiegi Peel Mission

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Rezultaty, jakie możemy osiągnąć dzięki zastosowaniu kwasów Peel Mission to między innymi: redukcja trądziku, przebarwień, blizn, zmniejszenie zmarszczek czy też ogólna poprawa stanu cery. Zabiegi Peel Mission można wykonywać 10 razy w odstępach 7-10 dniowych, za każdym razem wydłużając czas eksfoliacji.

zabiegi oczyszczające i złuszczające

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE I ZŁUSZCZAJĄCE

Zabiegi oczyszczająco-złuszczające, takie jak mikrodemabrazja, oxybrazja, peeling kawitacyjny, chemiczny i inne, nie tylko pomogą w usunięciu toksyn i zabrudzeń z powierzchni Twojej skóry, ale przede wszystkim dzięki ich zastosowaniu poczujesz się niezwykle świeżo, a efekt będzie widoczny i odczuwalny przez długi czas.

zabiegi dla skóry wrażliwej i naczynkowej

ZABIEGI DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I NACZYNKOWEJ

Osoby ze skórą wrażliwą powinny wybierać zabiegi z wykorzystaniem specyfików ukierunkowanych na łagodzenie niepożądanych stanów skórnych, o naturalnym i skutecznym składzie. Zarówno mezoterapia bezigłowa, jak i mikroigłowa oraz igłowa to znakomite zabiegi rewitalizujące skórę, także bardzo delikatną i naczynkowa. Zabiegi te, dedykowane praktycznie dla każdego typu cery, także naczynkowej, pozwalają na pobudzenie jej naturalnego procesu regeneracyjnego.

zabiegi odżywcze dla skóry twarzy

ZABIEGI ODŻYWCZE I REGENERACYJNE

Nawilżanie skóry jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym i polega przede wszystkim na zapobieganiu utraty wody przez skórę. Zabiegi nawilżająco- regenerujące mają za zadanie ochronić oraz wzmacniać naturalną barierę skórną złożoną z warstwy rogowej naskórka i płaszcza hydrolipidowego na powierzchni skóry.

zabiegi przeciwzmarszczkowe i odmładzające

ZABIEGI PRZECIWZMARSZCZKOWE I LIFTINGUJĄCE

Zmarszczki to jedne z pierwszych oznak starzenia skóry, nic więc dziwnego, że nie są mile widziane przez znaczną większość kobiet. Zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące wykonywane w salonach kosmetycznych to skuteczny sposób na pozbycie się tych defektów urody, często nawet zalecany na głębokie zmaszczki.

zabiegi redukujące przebarwienia

ZABIEGI NIWELUJĄCE PRZEBARWIENIA

Przebarwienia skórne to problem, który dotyka większości osób. Ciemne plamy na skórze ma aż 35% kobiet po trzydziestce i aż 90% po 50 roku życia. Ciemne plamy, umiejscowione na twarzy, dłoniach czy dekolcie wyglądają nieestetycznie i dodają lat. Na szczęście medycyna estetyczna doskonale radzi sobie z różnego rodzaju przebarwieniami, nawet trudnymi i głębokimi.

2022-08-19 13_53_56-380 209 wynik(i_ów) dla „Eye treatment” w kategorii obrazy, stockowe zdjęcia i w

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

Oczy to zwierciadło duszy i to głównie na nich skupiamy swoją uwagę w kontaktach międzyludzkich, to one najczęściej zdradzają nasz wiek co sprawia, że mamy bardziej zmęczony i starszy wygląd. Istnieje wiele metod odmładzania okolic oczu. Rewitalizacja specjalnie dobranymi na oko koktajlami, zdecydowanie poprawia gęstość skóry, spłycają się bruzdy, a zmarszczki znikają. Warto powtarzać ten zabieg kilka razy do roku. Do rewitalizacji używamy dedykowanych dla tego obszaru koktajli o dobrze dobranych składnikach aktywnych.