ZabiegMakijaż permanentny

makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Jest trwałym makijażem, pomagającym podkreślić wyrazistość i skorygować niedoskonałości twarzy. Dzięki niemu można
poprawić defekty urody lub wyeksponować jej atrybuty. Z jego efektów chętnie korzystają również osoby zapracowane,
które nie zawsze mają czas na wykonanie profesjalnego makijażu. a pomocą tego makijażu możemy poprawić niedoskonałości natury lub tylko delikatnie ją podkreślić.
Makijaż permanentny spełnia zatem funkcję estetyczną, w szerokim tego słowa znaczeniu. Oprócz tego, że wygląda jak
zwykły makijaż, który wykonujesz za każdym razem
wychodząc z domu, może pomóc w zamaskowaniu pewnych niedoskonałości cery.

Jak przygotować się do zabiegu?

Odpowiednie przygotowanie się do zabiegu pozwoli na łatwiejszą pigmentację, a co za tym idzie uzyskanie lepszego i trwalszego efektu. Sposób pielęgnacji zależy od planowanego miejsca zabiegowego. Jeśli skóra jest przesuszona, dobrze jest wykonać zabieg odżywczo-nawilżający minimum na tydzień przed zabiegiem. Na dwa tygodnie przed pigmentacją nie wolno opalać skóry i nie wolno stosować zabiegów głęboko złuszczających lub podrażniających.

Uwaga! Na 24 godziny przed zabiegiem I po nie można pić alkohol.

makijaż permanentny 3
makijaż permanentny 4

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to zabieg, który cieszy się wielką popularnością wśród klientów. Idealnie wyprofilowane permanentne brwi podkreślają piękno spojrzenia, a nawet zmieniają rysy twarzy. Ich dobrze dobrane kształt i kolor potrafią zdziałać cuda – skorygować owal twarzy i wydobyć wszystko, co najpiękniejsze. Jeżeli uważasz, że Twoje łuki brwiowe są nierówne, zbyt rzadkie, zbyt gęste czy też za krótkie, to zabieg makijażu permanentnego brwi jest doskonałą metodą na rozwiązanie tego rodzaju problemów. Jest zarówno sposobem na skorygowanie wszelkich niedoskonałości, jak i podkreślenie swoich walorów.

Permanentne brwi utrzymują się przez około 2 lata i po tym okresie sugerowane jest ich odświeżenie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Metoda cienia umożliwia skorygowanie kształtu brwi i wyrównanie asymetrii. Końcowy efekt jest podobny do tego, który można uzyskać przy pomocy kredki do brwi czy cienia. To metoda delikatnego rysunku na linii brwi, sprawiająca wrażenie cienia pod włoskami brwi. Metoda cieniowania daje najlepszy efekt, ponieważ odtwarzamy przez to naturalny wygląd brwi. W pierwszej kolejności rysowany jest kształt kredką, a następnie wprowadzany barwnik pod skórę, który utrzymuje się od 12-18 miesięcy.

Cena zabiegu:

Makijaż permanentny
800zł
Korekta w cenie

Odświeżenie makijażu permanentnego robionego w naszym salonie – 50% do 1,5 roku oraz 80% do 3 lat.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi. Pigmentujemy na skórze pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos. Makijaż permanentny brwi metodą włoskową doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Pozwala zagęścić brwi, w których jest mało włosków. W ten sposób możemy zarówno optycznie zagęścić brwi, jak i wydłużyć, unieść i nadać im idealny, symetryczny kształt Metoda włoskowa daje jednak najbardziej spektakularne efekty w przypadku odbudowy brakujących brwi. 

Cena zabiegu:

Makijaż permanentny
800zł
Korekta w cenie

Odświeżenie makijażu permanentnego robionego w naszym salonie – 50% do 1,5 roku oraz 80% do 3 lat.

PRZED ZABIEGIEM NA BRWI

– nie depilujemy brwi przez miesiąc przed zabiegiem, pozwoli to na dobranie odpowiedniego kształtu względem naturalnej linii łuku,

– zbyt suchą skórę, nawilżamy, można nałożyć maskę lub zastosować ampułkę,

– na zgrubiałej i matowej wykonujemy delikatny peeling,

– w dniu zabiegu nie pijemy kawy,

– na 24 godziny przed i po zabiegu nie spożywamy alkoholu i preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspirynę).

PO ZABIEGU NA BRWI

Po zabiegu skóra wokół brwi jest zaczerwieniona i podrażniona. To normalny stan, który utrzymuje się do godziny po zabiegu.

Zalecenia po zabiegu:
– w pierwszym tygodniu po zabiegu nie wolno stosować mydła ani olejków. Skórę przemywamy jedynie delikatnie wodą,
– nie można trzeć brwi ani zrywać złuszczających fragmentów pigmentu,
– należy unikać basenu, sauny i opalania twarzy,
– można nakładać bepanten,
– przez kilka pierwszych dni brwi są bardzo ciemne. Ostateczny efekt po złuszczeniu pigmentu jest o 50% jaśniejszy i naturalny.

Makijaż permanentny POWIEK

Kreska w linii rzęs szczególnie polecana właścicielkom małych oczu i rzadszych włosków. W trakcie zabiegu linergistka nie wykracza poza ich wieniec oraz wprowadza barwnik tylko tam, gdzie rosną rzęsy, aby nie uzyskać efektu opadającej i zmęczonej powieki. Taka kreska będzie również znakomitym wyborem dla kobiet, które nie lubią mocnego make-upu. Kreska w linii rzęs sprawi że oczy zostaną optycznie powiększone, a ich oprawa wzmocniona.
Kreska zagęszczająca
400zł
Korekta w cenie
Kreska górna średnia zapewnia mocniejsze, zmysłowe podkreślenie spojrzenia niż ta w linii rzęs i pozwala zastąpić codzienny make-up. Taki makijaż permanentny oczu polega na wprowadzeniu pigmentu w linii rzęs oraz nad nią na niewielką grubość. Elegancki efekt bez jednoczesnego przerysowania optyczne zagęszcza rzęsy i powiększa oczy oraz daje spojrzeniu wyrazistości.
Kreska górna
500zł
Korekta w cenie
Odświeżenie makijażu permanentnego robionego w naszym salonie – 50% do 1,5 roku oraz 80% do 3 lat.

Idealną propozycją dla kobiet, które chcą zafundować sobie mocny, wyrazisty makijaż permanentny oczu, będzie kreska górna dekoracyjna. Na powiece wykonuje się wykraczającą poza zewnętrzny kącik kreskę, która przypomina eyeliner.

W zależności od Twojej urody i oczekiwanego rezultatu linergistka może „wywinąć” kreskę mocniej lub słabiej ku górze. Dekoracyjny makijaż permanentny oczu jest zawsze dopasowywany do Twojego spojrzenia w taki sposób, aby je otwierał, optycznie powiększał i w piękny sposób ukrywał opadającą powiekę.

Kreska górna – dekoracyjna
600zł
Korekta w cenie

Odświeżenie makijażu permanentnego robionego w naszym salonie – 50% do 1,5 roku oraz 80% do 3 lat.

Jest znakomitym dopełnieniem makijażu permanentnego oka. Daje ona efekt optycznie powiększonych oczu i może być wykonana w wersji cieniowanej lub mocnego odcięcia.

Kreska dolna
300zł
Korekta w cenie

Odświeżenie makijażu permanentnego robionego w naszym salonie – 50% do 1,5 roku oraz 80% do 3 lat.

PRZED ZABIEGIEM NA POWIEKI

– należy odpowiednio zadbać o nawilżenie i wygładzenie skóry,
– zastosować kurację preparatem zawierającym rutynę i witaminę C, by wzmocnić ścianki naczyń krwionośnych, szczególnie kruchych, płytko umiejscowionych w cienkiej i delikatnej powiece,
– obowiązkowo przed zabiegiem pigmentacji powiek należy usunąć przedłużone rzęsy i odstawić na dwa miesiące przed planowanym zabiegiem odżywki do rzęs,
– na 24 godziny przed i po zabiegu nie spożywamy alkoholu i preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspirynę),
– w dniu zabiegu nie pijemy kawy.

PO ZABIEGU NA POWIEKI

Oczy i powieki po zabiegu są zaczerwienione, a skóra wokół oczu opuchnięta. To normalna reakcja, która znika do kilku godzin po wykonanym makijażu.

Pielęgnacja po zabiegu jest następująca:

– w pierwszym tygodniu po zabiegu nie wolno stosować mydła ani olejków,
– nie można trzeć brwi ani zrywać złuszczających fragmentów pigmentu,
– należy unikać basenu, sauny i opalania twarzy,
– nie należy stosować żadnego dodatkowego makijażu na powieki i rzęsy przez tydzień po zabiegu.