ZabiegZabiegi na brwi i rzęsy

zabiegi dla rzęs i brwi

ZABIEGI NA BRWI I RZĘSY

Marzysz o kilkunastu dodatkowych minutach każdego poranka? Brakuje ci pewności siebie, gdy nie masz na sobie makijażu? Poniżej znajdziesz listę naszych zabiegów, dzięki którym będziesz budzić się z długimi, czarnymi i podkręconymi rzęsami. Poznaj szczegóły i wybierz coś dla siebie!

ZABIEGI NA BRWI I RZĘSY

Henna pudrowa to henna do brwi, która długo się utrzymuje. Efekty po zabiegu na skórze znikają bowiem dopiero po około 2 tygodniach, a farba na włoskach schodzi dopiero po 5-6 tygodniach. Za jej sprawą możemy nie tylko zamaskować ubytki w brwiach, lecz także wzmocnić osłabione włoski brwi. Jest bogata w minerały oraz witaminy, które przywracają naszym brwiom zdrowie oraz lśniący wygląd. Henna pudrowa bardzo przypomina permanentny makijaż brwi. Za jej pomocą możemy bowiem nadać naszym brwiom pożądany przez nas kształt.

Cena zabiegu: 

Henna pudrowa Brown + geometria
80zł

Henna pudrowa Brown
60zł

Proszkowa henna do brwi charakteryzuje się doskonałym kryciem, farbuje włoski brwi, a także sprawdza się do nadawania kształtu brwiom. Jest to bowiem henna do brwi, która farbuje skórę. Jednak ta henna utrzymuje się na brwiach nieco krócej niż henna pudrowa. Preparat pozostaje na rzęsach lub brwiach tak długo, jaki odcień chcemy uzyskać

Henna kremowa w odróżnieniu do zwykłej henny do brwi, farbuje wyłącznie włoski. Nie nadaje się więc do wypełnienia ubytków, tak jak to jest w przypadku henny pudrowej lub proszkowej. Jeśli mamy w brwiach ubytki, a chcemy nałożyć hennę, powinnyśmy zdecydować się na  hennę zwykłą proszkową lub pudrową.

Cena zabiegu:

Henna na brwi i rzęsy + regulacja
45zł

Henna na brwi / rzęsy
20zł

Laminowanie rzęs jest polecane osobom, których rzęsy są cienkie, rzadkie, proste, jasne. Po wizycie włoski, dzięki farbowaniu preparatem barwiącym, stają się ciemniejsze i zyskują wyrazistość. Nakręcenie sprawia, że zdają się naturalnie uniesione i podkręcone jak po użyciu zalotki. Laminowanie ma równie niezaprzeczalne działanie prozdrowotne. Keratyna pozostawia na włoskach osłonkę, która oprócz dodania rzęsom objętości, chroni je przed działaniem UVwilgocią i składnikami podrażniającymi np. w kosmetykach.

Laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości.

Oprócz zadania upiększania ma również wzmocnić i uzdrowić rzęsy. Efekt utrzymuje się do dwóch miesięcy po wizycie w salonie.

Cena zabiegu:

Lifting rzęs
140zł

RZĘSY KASZMIROWE 1:1

Rzęsy kaszmirowe są bardzo delikatne i miękkie w dotyku. Przypominają rzęsy z norki syberyjskiej, czyli rzęs pochodzenia naturalnego. Mają bardzo intensywny, kruczoczarny kolor. Gdy się je zaaplikuje, mają ładny połysk i są bardzo lekkiewygodne w noszeniu i nie obciążają naturalnych rzęs, wyglądają bardzo estetycznie i pięknie zdobią oczy. Dzięki swojej budowie, kształcie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią korzystać z metod objętościowych (polegającej na doczepieniu wielu rzęs do jednej) a chcą, by ich własne były podkreślone i widoczne.

Rzęsy kaszmirowe posiadają specjalny kształt .Gdyby przekroić zwykłą rzęsę stosowaną do aplikacji jej kształt będzie okrągły, kaszmirowa zaś będzie spłaszczona. Dzięki takiej budowie, powierzchnia, gdzie aplikuje się klej jest znacznie większa. Daje to możliwość nałożenia więcej kleju na pojedynczą rzęsę. W rezultacie klej dłużej się trzyma i czas noszenia zaaplikowanych rzęs się wydłuża.

RZĘSY SYNTETYCZNE 1:1

Rzęsy 1:1 to metoda przedłużania rzęs, która polega na doklejeniu rzęsy syntetycznej lub naturalnej do rzęsy prawdziwej. Jest to najpowszechniejsza metoda przedłużania rzęs. Dzięki rzęsom 1:1 nasze naturalne rzęsy się przyciemnią, zagęszczą i przedłużą. Rzęsy 1:1 pozwalają na stylizację indywidualną. Dzięki nim można wydłużyć kąciki oka, albo podkręcić naturalne rzęsy lub otworzyć optycznie oko.

Rzęsy syntetyczne lub naturalne przykleja się do rzęs, które osiągnęły już swoją dojrzałość. W kolejnych zabiegach można wykonać zabieg uzupełnienia rzęs. Rzęsy syntetyczne są stworzone z włókna poliestrowego, a naturalne z włosia norki syberyjskiej.

✓ Rzęsy wykonane są ze specjalnego tworzywa z dodatkiem jedwabiu, co sprawia, że doskonale imitują ludzki włos, a w efekcie pozwalają na uzyskanie doskonałego, wymarzonego wyglądu.

Profil rzęs odzwierciedla kształt naturalnych rzęs – zwężają się one ku końcom tak jak rzęsy prawdziwe.

✓ Dzięki swojej elastyczności rzęsy nie odkształcają się, nie łamią i nie sklejają.

✓ Mają naturalny zdrowy czarny kolor.

RZĘSY OBJĘTOŚCIOWE

Zagęszczanie rzęs polega na dodaniu objętości naturalnym rzęsom, które są słabe, cienkie, jasne i niezbyt gęste. Nadaje oczom wyrazistego wyglądu, a spojrzeniu – głębi. Rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze i pełniejsze.

Zagęszczanie rzęs metodą objętościową to przyklejenie tylu rzęs, by stworzyć wrażenie gęstości włosków i jednocześnie nie obciążyć oczu. Rzęsy wykorzystywane podczas tych zabiegów są lżejsze i bardziej sprężyste niż rzęsy używane do wydłużania rzęs metodą 1:1.

Cena zabiegu:

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
150zł/250zł
Uzupełnianie rzęs
100zł/200zł