FryzjerstwoStylizacja

STYLIZACJA

Zabieg keratynowego prostowania włosów to tak naprawdę zabieg ich keratynowego wygładzania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z niesfornymi, suchymi i puszącymi się włosami, które są trudne w stylizacji. Keratynowe wygładzanie włosów sprawia, że włosy są wyprostowane i gładkie nawet przy bardzo prostej pielęgnacji na co dzień, nie puszą się pomimo wilgoci. Jednocześnie włosy po keratynowym prostowaniu sprawiają wrażenie nawilżonych, zregenerowanych, odżywionych i lśniących.

MODELOWANIE WŁOSÓW

Zapewni Ci komfort, większą pewność siebie i modny look aż do następnego mycia. To idealne rozwiązanie, kiedy masz ważne wyjście, przyjęcie, spotkanie lub po prostu chcesz, aby Twoja fryzura wyglądała dokładnie tak, jak tego zapragniesz. Wyczesywanie włosów na okrągłej szczotce zdecydowanie wymaga wprawy, lecz efekt końcowy uzyskanej fryzury jest tego wart. Włosy będą miękkie w dotyku odbite od nasady, idealnie proste lub falowane… Wszystkie rodzaje włosów dzięki modelowaniu stają się ujarzmione, wygładzone i pięknie zostaje wyeksponowana linia cięcia.Dzięki odbijaniu włosów od nasady szczotką pobudzamy skórę i cebulki włosów do porostu. Przy modelowaniu włosów w salonie zawsze używamy kosmetyków pielęgnacyjnych i chroniących przed wysoką temperaturą suszarki, lokówki lub prostownicy.

UPIĘCIE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE

Ślub to wydarzenie, które potrzebuje wyjątkowej oprawy. Zarówno jako Panna młoda lub Gość na weselu każda kobieta chce wyglądać tego dnia zjawiskowo. Zadbamy o to, aby fryzura była wykonana perfekcyjnie i utrzymała się do białego rana. Paniom, które stawiają na większą wygodę podczas takich imprez, proponujemy  upięcie włosów dzięki czemu będą miały przez cały czas ten sam kształt niezależnie od pogody.