Zabiegina okolice oczu

zabiegi na okolice oczu 2

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

Oczy to zwierciadło duszy i to głównie na nich skupiamy swoją uwagę w kontaktach międzyludzkich, to one najczęściej zdradzają nasz wiek co sprawia, że mamy bardziej zmęczony i starszy wygląd. Istnieje wiele metod odmładzania okolic oczu. Rewitalizacja specjalnie dobranymi na oko koktajlami, zdecydowanie poprawia gęstość skóry, spłycają się bruzdy, a zmarszczki znikają. Warto powtarzać ten zabieg kilka razy do roku. Do rewitalizacji używamy dedykowanych dla tego obszaru koktajli o dobrze dobranych składnikach aktywnych.

Rodzaje zabiegów

RETiEYE to całoroczny, profesjonalny, 3-stopniowy zabieg celujący w defekty okolicy oczu, bazujący na POTRÓJNYM KOMPLEKSIE RETINOLOWYM.

Dedykowany do wielopoziomowej redukcji zmarszczek, poprawienia gęstości i jędrności. Jego innowacyjny skład tworzy retinol, kwas fitowy i wachlarz witamin. Czysty retinol wraz ze stabilizowaną, opatentowaną pochodną retinolu, zapewniają spektakularne efekty bez negatywnych skutków w postaci silnego podrażnienia, czy pieczenia. Intensywny proces przebudowy i rewitalizacji, wzmacnia obecność kwasu fitowego i witamin B5, C i E.

Aktywnie interweniuje w redukcję głębokości zmarszczek oraz stymuluje procesy odnowy komórek skóry. Staranny dobór ekstraktów o działaniu drenującym i nawilżającym, zapewnia stymulację mikrokrążenia, redukcję opuchlizny i „worków pod oczami”. Niezastąpiony ekstrakt z alibicji jedwabistej, wykazuje silne działanie neutralizujące wpływ zanieczyszczeń na komórki skóry. Długotrwałe odżywienie zapewni obecność oleju z dzikiej róży

Mechanizmy prowadzące do odnowy komórkowej zachodzą bez nadmiernego złuszczania naskórka i uszkodzeń w płaszczu ochronnym skóry, powodując, że zabieg można stosować bezpiecznie przez cały rok.

Dowiedz się więcej o zabiegach Peel Mission.

Cena zabiegu:

RETiEye
150zł

Kompleksowe wygładzenie i wypełnienie zmarszczek okolic oczu i czoła. Zabieg profesjonalny złożony z dwóch produktów o wysokiej funkcjonalności dermatologicznej, nadaje natychmiastowy efekt wygładzający połączony z wyraźną redukcją zmarszczek mimicznych skóry wokół oczu oraz na czole.
Działanie zabiegu ukierunkowane jest na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za obkurczanie się mięśni w dwóch fazach: persynaptycznej oraz postsynaptycznej. Zabieg wspomaga wyraźną poprawę estetyczną z widocznym i trwałym zmniejszeniem obkurczania się mięśni mimicznych.
Rezultat to gładka skóra oraz odmłodzony wygląd.

ZALETY:

– wyraźna redukcja siły obkurczania się mięśni,
– wygładzenie zmarszczek mimicznych,
– redukcja cienkich linii zmarszczek,
– skóra wygładzona i nawilżona,
– odmłodzony wygląd.

Dowiedz się więcej o mezoterapii mikroigłowej.

Cena zabiegu:

The Look Profesional
120zł

Innowacyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa (RF) to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

NA CZYM POLEGA ZABIEG? 
 
Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy użyciu wymiennych (jednorazowych dla każdego klienta) kartridży z pozłacanymi igłami o regulowanej długości: od 0,5 mm, do 3,0 mm. Głowice mają obszar zabiegowy 1 cm2 oraz 25 igieł (5×5) na twarz lub 49 igieł (7×7) na ciało. Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask.

Wyrób kosmetyczny przewidziany przez producenta do stosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych.
 
 
Cena zabiegu:
 
Radiofrekwencja mikroigłowa RF TOP SECRET

250zł

Innowacyjna Radiofrekwencja bezigłowa (RF) Top Secret to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry

Wyrób kosmetyczny przewidziany przez producenta do stosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych.

 
 
Cena zabiegu:
 
Radiofrekwencja bezigłowa RF TOP SECRET

250zł

Składniki aktywne: 

-cykoria, ekstrakt z rośliny tara,
-mącznica lekarska, kasztanowiec, ostropest plamisty,
-kolagen, algi morskie,
-witaminy, kwasy omega3 i omega6, kasztanowiec.

Zabieg pod oczy rozwiązuje wszystkie problemy dotyczące skóry wokół oczu. Skoncentrowane kompleksy roślinne wykazują wielokierunkowe działanie; przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące, rozjaśniające cienie pod oczami, eliminujące opuchliznę pod oczami. Kompozycja roślinnych składników aktywnych zawartych w mącznicy lekarskiej, kasztanowcu, ostropeście plamistym wykazuje działanie trzykierunkowe:

1. Przeciwzmarszczkowe – zmniejsza istniejące zmarszczki, zapobiega ich powstawaniu, wzmacnia, uelastycznia oraz napina skórę wokół oczu.

2. Rozjaśniające – wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, których kruchość jest jedną z najważniejszych przyczyn powstawania cieni pod oczami. Posiada właściwości wybielające i rozjaśniające.

3. Nawilżające – doskonale nawilża skórę wokół oczu, co w efekcie daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie.

Dowiedz się więcej o metodzie mezoterapii bezigłowej.

Cena zabiegu:

Mezoterapia bezigłowa
80zł