ZabiegiZabiegi aparaturowe

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg mezoterapii mikroigłowej zaliczany jest do grona niechirurgicznych metod stymulacji procesów regeneracyjnych skóry. Mikronakłucia powstałe w efekcie wykonywania zabiegu stymulują naruszoną tkankę do wznowienia procesów naprawczych oraz tworzą kanały pomagające składnikom aktywnym przeniknąć barierę naskórka.

2022-08-19 13_56_47-258 wynik(i_ów) dla „Needle free mesotherapy” w kategorii obrazy, stockowe zdjęc

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną metodą wprowadzania substancji aktywnych do skóry właściwej dzięki zjawisku elektroporacji. Mezoterapia to nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Oczyszczanie kawitacyjne i sonoforeza

Zabieg kawitacji pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów, pozbycia się drobnych zaskórników i zanieczyszczeń. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie. Działa wzmacniająco na naczynia krwionośne. Wskazaniem do wykonania peelingu kawitacyjnego jest szara zmęczona, zanieczyszczona skóra. Ultradźwiękowe nieinwazyjne oczyszczanie świetnie sprawdza się dla osób z bardzo wrażliwą i mocno naczyniową skórą.

Face cleansing. Face of a nice goo looking woman during hydrafacial procedure in the beauty salon

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to najmniej inwazyjne, bezpieczne i bezbolesne oczyszczanie skóry na rynku. Dodatkowo podczas zabiegu usuwane zostają w niezwykle dokładny sposób wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Skóra po zabiegu jest dogłębnie oczyszczona, dotleniona, świeża i pełna blasku.

oxybrazja 6

Oxybrazja

Oxybrazja to rodzaj mechanicznego peelingu, który polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku.

infuzja tlenowa

ZABIEG DOTLENIAJĄCY MONDUNIQ

Jest to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda BioOxy Infusion to specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen.

mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnej głowicy ścierającej, pokrytej kryształkami naturalnego diamentu. Jest to zabieg oczyszczający, który pobudza procesy regeneracyjne skóry w efekcie czego następuje poprawa kolorytu, elastyczności i sprężystości skóry.