ZabiegOczyszczanie kawitacyjne i sonoforeza

Oczyszczanie kawitacyjne

Zabieg kawitacji pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów, pozbycia się drobnych zaskórników i zanieczyszczeń. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie. Działa wzmacniająco na naczynia krwionośne. Wskazaniem do wykonania  peelingu kawitacyjnego jest szara zmęczona, zanieczyszczona skóra. Ultradźwiękowe nieinwazyjne oczyszczanie świetnie sprawdza się także dla osób z bardzo wrażliwą i mocno naczyniową skórą.

Czym jest Kawitacja?

  • Kawitacja jest zabiegiem całorocznym i może być wykonywana nawet na bardzo wrażliwych skórach, także latem. Skóry opalone także mogą swobodnie z niej korzystać. 

    Już jeden zabieg daje poczucie komfortu i gładkości. Kawitacja może być wykonywana nie tylko na twarz, szyję i dekolt, ale także na plecy i ramiona.

Sonoforeza i ultradźwięki

Sonoforeza to zabieg kosmetyczny wykorzystujący ultradźwięki. Z tego względu jest on określany mianem „masażu ultradźwiękowego” lub „mikromasażu”. Ultradźwięki (fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości) poprawiają przepuszczalność błon komórkowych. Sonoforeza umożliwia otrzymanie efektu odmłodzenia skóry. Stosowane w zabiegu substancje aktywne pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, co za tym idzie cera staje jędrna, wygładzona i nawilżona. Sonoforeza doskonale redukuje lub likwiduje zmarszczki, cienie pod oczami oraz poprawia opadający owal twarzy.
 

OCZYSZCZANIE TWARZY

Oczyszczanie manualne + wapozon + kawitacja + ampułka + sonoforeza + maska
150zł
Oczyszczanie kawitacyjne + wapozon + ampułka + sonoforeza + maska
130zł
Mikrodermabrazja + ampułka + maska
140zł
Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne + ampułka + maska
180zł
Oczyszczanie wodorowe + kawitacja + sonoforeza + RF + ampułka + maska
200zł
Oxybrazja + ampułka + sonoforeza + maska
150zł