FryzjerstwoUsługi barberskie

BRODA

Stylizacja brody to nasza specjalność. W naszym Salonie oferujemy podcinanie, trymowanie i wiele innych technik, dzięki którym podkreślamy kształt i rysy twarzy klientów. Zabieg rozpoczynamy od delikatnego masażu skóry oraz gorącego kompresu. Następnie wykonujemy usuwanie włosów lub zarostu przy pomocy brzytwy. Używamy narzędzi, które pozwalają nam na precyzyjne ruchy, w efekcie czego otrzymujemy idealnie gładką skórę. Golenie brzytwą pozwala nam na całkowite usunięcie zarostu, a także na jego modelowanie. Poprzez podgolenie policzków i szyi uzyskamy zarost o mocno zdefiniowanym kształcie. Zaproponujemy także kosmetyki pielęgnacyjne i do stylizacji, dzięki którym ujarzmisz swój zarost i zadbasz o odpowiednie nawilżenie skóry .

STRZYŻENIE

W ramach strzyżenia włosów oferujemy zarówno ekstremalne metamorfozy, jak i delikatne podcięcie końcówek. Wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz, a stworzymy dla Ciebie fryzurę, która będzie idealnie dopasowana do kształtu twarzy i prosta do samodzielnego ułożenia. Fryzura nie tylko odwzorowuje nasz styl życia i osobowość, ale służy też do kreacji zupełnie nowego wizerunku. Idealnie dobrane strzyżenie musi pasować do Ciebie – do Twojego stylu, kształtu twarzy oraz do tego, jak pielęgnujesz włosy na co dzień Strzyżenie męskie musi być wykonane z wykorzystaniem odpowiednich technik i precyzji przez doświadczonego Stylistę. Liczy się każdy najmniejszy ruch maszynką lub nożyczkami.. Dlatego, aby osiągnąć zamierzony efekt słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań.

COMBO

Barberzy z naszego salonu wykonują strzyżenie combo, czyli podcinanie włosów i trymowanie brody, dopasowując je do kształtu twarzy. Podgolenie brzytwą daje bardzo wiele możliwości modelowania zarostu. Możemy wyostrzyć lub złagodzić rysy twarzy, odmieniając w ten sposób Twój wizerunek. Stosujemy gorące ręczniki, aby odpowiednio przygotować Twoją skórę do zabiegu i zmiękczyć zarost. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, a jeśli chcesz zaszaleć, oddaj się w ręce naszych barberów i zdaj na ich dobry gust. Dzięki wizycie u barbera zyskasz wymodelowaną brodę ze zdefiniowanymi krawędziami.W ramach usługi Combo wykonujemy strzyżenie włosów i golenie zarostu na gładko.Zadbany i równo podcięty zarost bez odstających włosków sprawi, że zawsze będziesz wyglądać elegancko. Nasze cięcia pozwalają na szybkie i proste układanie włosów w domu.